dinsdag 12 februari 2019

Stemmen in het buitenland? Registreer u op tijd!

Stemmen in het buitenland? Registreer u op tijd!
Op 23 mei 2019 worden verkiezingen gehouden voor het Europees Parlement. Nederlanders in het buitenland kunnen stemmen voor deze verkiezingen. Wilt u dat doen, registreer u dan voor 11 april 2019 online bij de gemeente Den Haag.
Lees verder

Seminar Circulaire Economie voor de bebouwde omgeving
In samenwerking met Desso-Tarkett organiseerde de Nederlandse ambassade in London op 5 februari een seminar genaamd "Circular economy for the built environment". Genodigden waren architecten, bouwbedrijven, academici en de financiële organisaties. Doel van het event was om de sector te inspireren om meer circulair te werken en te denken. De bouwsector genereert notoir veel afval, zo'n 40% van alle Nederlandse afval komt uit deze sector. Door slim ontwerpen, ander materiaal gebruik en...
Lees verder

Blog 4 Ambassadeur Kees Rade
Beste landgenoten, Iets later dan gebruikelijk meld ik u graag wat mij in januari heeft beziggehouden. Allereerst de reden voor de vertraging: ik ben net teruggekeerd van onze ambassadeursconferentie in Den Haag. Elk jaar komen alle Nederlandse ambassadeurs en consuls-generaal eind januari een week naar Nederland, om kennis te nemen van de laatste ontwikkelingen op allerlei terreinen, en uiteraard ook om onze eigen ervaringen in de landen waar wij leven en werken te delen met onze counterparts...
Lees verder

Duitsland: Koning en Koningin bezoeken Bremen – programma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen woensdag 6 maart 2019 een werkbezoek aan de Vrije Hanzestad Bremen. Zij worden bij hun bezoek aan de Duitse deelstaat vergezeld door minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking. Minister Kaag leidt gelijktijdig een economische missie op de terreinen ruimtevaart en windenergie op zee.
Lees verder

Nieuwe drijfveren voor New Energy Vehicles
Hoe kunnen we beter samenwerken op het vlak van New Energy Vehicles? In antwoord op deze vraag ondertekende Staatssecretaris Van Veldhoven (Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat) vorig jaar samen met China en Californië een MoU op het vlak van beleidsontwikkeling rond zero emission voertuigen. Deze week bezoeken Els de Wit, Deputy Head 'Cars & Fuels', en Gerben Passier, Senior Policy Advisor Sustainable Mobility, China voor de follow-up van deze MoU. Gerben Passier blogt over zijn...
Lees verder