maandag 4 februari 2019

VBNGBk: Bezoek VBNGB delegatie aan het Ministerie van Financiën op 8 januari 2019

Bezoek VBNGB delegatie aan het Ministerie van Financiën op 8 januari 2019
Na overleg met het Ministerie van Financiën treft u hierbij het verslag van ons bezoek aan. In onze nieuwsbrief 2018/3 hebben wij dit reeds aangekondigd. Wij hebben het gesprek als zeer informatief en plezierig ervaren. Verslag bezoek Ministerie van Financiën 8 januari 2019
Lees verder

Stemmen vanuit het buitenland
Permanente registratie voor kiezers buiten Nederland Woont u niet in Nederland? En wilt u bij verkiezingen vanuit het buitenland stemmen? Registreer u dan eenmalig. De documenten waarmee u kunt stemmen, krijgt u dan bij iedere verkiezing van de Tweede Kamer en Europees Parlement automatisch per post. U registreert zich eenvoudig met het formulier. Klik op […]
Lees verder

Toetsing op verzekeringsplicht ZVW
Het onderstaande betreft nadere toetsing op verzkerinsplicht ZVW  (in samenhang met WLZ verzekering) en is met name ook bij migratie en in grensoverschrijdende situaties met Nederland van belang   35 044 Wijziging van de Zorgverzekeringswet, de Wet langdurige zorg en enige andere wetten in verband met het controleren van de verzekeringsplicht voor de zorgverzekering en […]
Lees verder