maandag 11 februari 2019

VBNGBk: “Deel 2 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk”

"Deel 2 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk"
Op 5 februari 2019 hebben we van Drs, Karin Hegeraad, landenvertegenwoordiger in Oostenrijk, het verzoek ontvangen volgend bericht te plaatsen. "Deel 2 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk" Dit artikel gaat over uitgaven die het belastbaar inkomen verminderen en aftrekposten. Klik hier om naar de desbetreffende pagina te gaan.
Lees verder

Echtscheiding in internationale situaties
zie dit technische maar relevante artikel voor wie wil gaan scheiden in een internationale situatie: https://eelcokeij.com/wp-content/uploads/2019/02/De-forumkeuze-in-internationale-echtscheidingen.pdf
Lees verder

Belastingverdrag met Algerije
35 057 Verdrag tussen het Koninkrijk der Nederlanden en de Democratische Volksrepubliek Algerije tot het vermijden van dubbele belasting met betrekking tot belastingen naar het inkomen en naar het vermogen en het voorkomen van het ontduiken en ontwijken van belasting; Algiers, 9 mei 2018 A/ Nr. 1 BRIEF VAN DE MINISTER VAN BUITENLANDSE ZAKEN   TOELICHTENDE […]
Lees verder