donderdag 21 maart 2019

Koningsdagconcert in Amersfoort

Koningsdagconcert in Amersfoort
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima bieden op maandagavond 15 april in Theater Flint in Amersfoort het jaarlijkse Koningsdagconcert aan. Het concert wordt bijgewoond door genodigd publiek dat betrokken is bij de organisatie van Koningsdag in Amersfoort. Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix is bij het concert aanwezig.
Lees verder

Koning benoemt nieuwe directeur Koninklijke Verzamelingen
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking met ingang van 1 juli 2019 mevrouw drs. C. (Claudia) Hörster benoemd tot directeur Koninklijke Verzamelingen. Mevrouw Hörster volgt in deze functie drs. Ph.C.B. (Flip) Maarschalkerweerd op, die per dezelfde datum op de meest eervolle wijze wordt ontheven van zijn functie in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd.
Lees verder