maandag 6 mei 2019

VBNGBk: eIDAS: online zaken regelen binnen Europa

eIDAS: online zaken regelen binnen Europa
Online zaken regelen met overheidsorganisaties moet over de grens net zo makkelijk  en veilig zijn als in eigen land. Het moet kunnen met je eigen nationale inlogmiddel zoals DigiD. Om dit mogelijk te maken hebben de landen van de Europese Unie (EU) afspraken gemaakt in de eIDAS-verordening. Zo wil de overheid grensoverschrijdende dienstverlening en handel […]
Lees verder

23ste halfjaarsrapportage belastingdienst
Inleiding  Voor u ligt de 23e halfjaarsrapportage van de Belastingdienst. Deze halfjaarsrapportage is bijzonder, omdat het de laatste halfjaarsrapportage van de Belastingdienst is. In het vervolg rapporteert de Belastingdienst op vaste momenten over het Jaarplan Belastingdienst, via de twee voortgangsrapportages (juni, oktober) en een afsluitende jaarrapportage. Met deze manier van rapporteren wordt uw Kamer beter […]
Lees verder

Prélèvement à la source. Comment signaler vos changements de situation ?
Wij hebben op 14-1-2019 van Joep Imkamp wonende in Frankrijk het verzoek ontvangen volgend bericht te plaatsen. Prélèvement à la source. Comment signaler vos changements de situation ? Het betreft intrekking bij de bron. De bronbelasting op inkomstenbelasting is ingegaan op 1 januari 2019. De bronbelasting op inkomstenbelasting is bedoeld om de belastinginning voor een […]
Lees verder