woensdag 5 juni 2019

Koningin Máxima bezoekt De Delerij

Koningin Máxima bezoekt De Delerij
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt op donderdagmiddag 20 juni 'De Delerij' in Driebergen, een initiatief van de Stichting Vluchtelingkinderen. De Delerij biedt onderdak aan de Eurowinkel en vijf organisaties die zich bezig houden met onderwijs, gezinshereniging, participatie en integratie van asielzoekers en vluchtelingen van 18 jaar en ouder.
Lees verder

Koningin Máxima ontvangt vrouwen voor bijeenkomst Women20 netwerk van de G20
Hare Majesteit Koningin Máxima ontving vandaag op Paleis Noordeinde vertegenwoordigers van de Women20 (W20). Deze 'engagement groep' van de G20 bestaat uit internationale vrouwelijke leiders uit de publieke en private sector en het maatschappelijk middenveld. Het heeft als doel om inclusieve economische groei voor vrouwen te bevorderen.
Lees verder