vrijdag 7 juni 2019

NFF: Anniek Pheifer en Sanne Samina Hansen in serie VLIEGENDE HOLLANDERS

Anniek Pheifer en Sanne Samina Hansen in serie VLIEGENDE HOLLANDERS
Anniek Pheifer en Sanne Samina Hanssen zijn toegevoegd aan de cast van de avontuurlijke dramaserie VLIEGENDE HOLLANDERS. De productie werd tijdens het NFF Professionals Programma 2018 gepresenteerd als onderdeel van Be Dramatic! Het bericht Anniek Pheifer en Sanne Samina Hansen in serie VLIEGENDE HOLLANDERS verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Acht Filmfonds Shorts van nieuw talent gehonoreerd
In het kader van talentontwikkeling van nieuwe makers heeft het Filmfonds acht korte fictiefilms geselecteerd die een realiseringsbijdrage krijgen van maximaal € 40.000. De ontwikkeling van nieuw talent staat centraal bij de selectie, alsook de zoektocht van de maker naar een eigen handschrift. Het bericht Acht Filmfonds Shorts van nieuw talent gehonoreerd verscheen eerst op Nederlands Film...
Lees verder

Maarten Heijmans en Charlie Chan Dagelet in Penoza film
Maarten Heijmans en Charlie Chan Dagelet zijn toegevoegd aan de cast van de PENOZA film.De spectaculaire opnames in Canada, Nederland en Spanje zijn inmiddels afgerond. Heijmans speelt de rol van de advocaat van Carmen en Dagelet is te zien als Zoë, de vriendin van Lucien. Daarnaast hebben ook Tygo Gernandt, Mark Rietman, Aus Greidanus en Walid Benmbarek een rol in de film. Het bericht Maarten...
Lees verder