donderdag 27 juni 2019

NFF: Interview: Ravi Sandberg

Interview: Ravi Sandberg
Na zijn afstuderen nam de carrière van Ravi Sandberg een spurt. Zijn afstudeerfilm REGEN draaide op diverse festivals en sleepte afgelopen NFF Talentdag een Wildcard in de wacht. Momenteel werkt hij aan de project-ontwikkeling van zijn Wildcard en de Vrijplaats waarvoor hij geselecteerd werd. Kleine menselijke verhalen verteld vanuit worstelende karakters die soms onbegrijpelijke keuzes...
Lees verder

INSTINCT openingsfilm Nederlands Film Festival 2019
De 39e editie van het Nederlands Film Festival opent op vrijdag 27 september 2019 met INSTINCT, het regiedebuut van Halina Reijn. De psychologische thriller over een ervaren psychologe die ondanks haar expertise geobsedeerd raakt door een zedendelinquent, zal in première gaan in aanwezigheid van hoofdrolspelers Carice van Houten en Marwan Kenzari. Beide acteurs genieten internationale...
Lees verder

Een moment van reflectie met Loes Komen: Wat voor producent ben ik eigenlijk?
Producent Loes Komen begon haar carrière letterlijk met een vliegende start toen ze naar LA vloog om samen met haar team een Student Academy Award voor hun afstudeerfilm Grijs is ook een kleur (regie Marit Weerheijm) in ontvangst te nemen.   Room for Film Hierna ging het snel. Ze studeerde af, werd door het NFF […] Het bericht Een moment van reflectie met Loes Komen: Wat voor...
Lees verder