woensdag 26 juni 2019

Portugal: Koffiemorgen en lunch

NEDERLANDSE VERENIGING LISSABON 
Koffiemorgen en lunch
Beste leden (en niet-leden), Voordat de zomervakantie begint en iedereen het waarschijnlijk druk gaat krijgen met reizen of het ontvangen van familie en vrienden uit Nederland, lijkt het ons leuk om nog een koffiemorgen te organiseren. U bent daarom van harte welkom om op woensdag 3 juli vanaf 11.00 uur te komen naar Mestre Doce. Het adres is Passeio de Neptuno 11, Parque das Nações in Lisboa. Voor wie zin heeft gaan we later lunchen in een van de restaurants in de buurt. Tijdens de koffie overleggen we waar we naar toe gaan en wie er meegaat. Als u nog vragen heeft kunt u bellen met Martelle Korst, 962681153. Vriendelijke groeten en wie weet tot 3 juli. Het Bestuur Nederlandse Vereniging Lissabon
Lees verder