maandag 29 juli 2019

Blog 10 van Ambassadeur Kees Rade

Blog 10 van Ambassadeur Kees Rade
Beste landgenoten, Aan de vooravond van mijn vertrek naar het snikhete Nederland (van de regen in de drup…) een korte zomerblog, zoals in mijn vorige blog aangekondigd. Kort, omdat je aan de hoeveelheid mails, bezoekers en vergaderingen kunt merken dat het vakantieseizoen is aangebroken. Maar dat betekent niet dat er helemaal niets gebeurt, integendeel. Allereerst uiteraard de ontwikkelingen op het politieke vlak in Thailand. Op dit moment zitten we midden in een proces, dat een beetje doet...
Lees verder

Brazilië - Paspoort of ID-kaart aanvragen in Belém, Fortaleza en Recife
In september 2019 bezoekt het consulaire team van het Nederlandse consulaat-generaal in Sao Paolo de steden Belém, Fortaleza en Recife. U kunt daar dan éénmalig een Nederlands paspoort of ID-kaart aanvragen.
Lees verder

Oproep! Paspoortaanvragen in Córdoba
We verzoeken  de Nederlanders die in Córdoba en omstreken en in de noordelijke gebieden van Argentinië verblijven en hun paspoort willen aanvragen of verlengen om een mail te sturen naar [email protected] Bij voldoende interesse zal een consulaire collega eind september naar Córdoba afreizen om daar paspoortaanvragen in te nemen. We zien jullie mails graag tegemoet!
Lees verder

Vertrek Ambassadeur Joanne Doornewaard
Ambassadeur Joanne Doornewaard heeft Sri Lanka verlaten na voltooiing van haar termijn als Ambassdeur voor Nederland in Sri Lanka en Maldiven.
Lees verder

Vertrek Ambassdeur Joanne Doornewaard
Ambassadeur Joanne Doornewaard heeft Sri Lanka verlaten na voltooiing van haar termijn als Ambassdeur voor Nederland in Sri Lanka en Maldiven.
Lees verder