woensdag 31 juli 2019

Holland America Club - NOG EENTJE MAAR

HOERA, we zijn er bijna ... De Holland America Club kan weer gaan groeien met jouw hulp! Leann Mullender en Dylan Wolf hebben ontzettend veel zin om met de Holland America Club een doorstart te maken.

We hebben nog maar EEN persoon nodig om officieel het bestuur van de HAC te kunnen vormen. Ben jij op zoek naar een leuke, gezellige bezigheid in Seattle? Grijp je kans en help het HAC bestuur uit zijn winterslaap.

Voor verdere informatie kan je terecht op onze website: http://hollandamericaclub.weebly.com/of kan je ons altijd persoonlijk bereiken:

[email protected] telefoon: 253- 2491221
of
[email protected] telefoon: 206-2455077

Met vriendelijke groet,

Dylan en Leann

__________________

HURRAY, we're almost there ... The Holland America Club can start growing again with your help! Leann Mullender and Dylan Wolf are very excited to be able to restart the HAC.

We only need ONE more person to be able to form the official board of the HAC. Are you looking for a fun, "Gezellig" Ben jij op zoek naar een leuke, gezellige bezigheid in Seattle? Grijp je kans en help het HAC bestuur uit zijn winterslaap.

Voor verdere informatie kan je terecht op onze website: www.hollandamericaclub.weebly.com of kan je ons altijd persoonlijk bereiken:

[email protected] telefoon: 253- 2491221
of
[email protected] telefoon: 206-2455077

Met vriendelijke groet,

Dylan en Leann

Visit Dutch Seattle at: http://dutchseattle.com/?xg_source=msg_mes_network

 
To control which emails you receive on Dutch Seattle, click here