dinsdag 23 juli 2019

NFF: Vrijwilligers Vrijdag: Tess Hiemstra

Vrijwilligers Vrijdag: Tess Hiemstra
Vrijwilligers zijn onmisbaar voor het NFF. Jaarlijks zijn er ruim 350 vrijwilligers aan het werk in verschillende functies: van tickets verkopen aan de kassa en rode lopers leggen op de verschillende festivallocaties, tot het rondrijden van de sterren! Maar wat houdt zo'n vrijwilligersfunctie nou precies in? Iedere week maken we kennis met een vrijwilliger op […] Het bericht Vrijwilligers...
Lees verder

Academy stemmers: in gesprek met Sieger Sloot en Ashar Medina
Hoe ervaren professionals uit de filmsector het stemmen voor de Gouden Kalveren? We vroegen het aan acteur Sieger Sloot en scenarioschrijver Ashar Medina, die dit jaar voor het eerst zijn stem uitbrengt. Waarom vinden jullie het belangrijk om mee te stemmen? Ashar: 'Ten eerste is het een eer om deel uit te maken van de […] Het bericht Academy stemmers: in gesprek met Sieger Sloot en...
Lees verder

Nederlands Film Festival maakt selectie Gouden Kalf Competitie 2019 bekend
Vandaag maakt het Nederlands Film Festival de longlists bekend van de speelfilms, lange documentaires, korte documentaires, korte films en televisiedrama's die meedingen naar de Gouden Kalveren 2019. De bekendmaking van de Gouden Kalf-nominaties is op dinsdag 10 september. De prestigieuze Nederlandse filmprijzen worden uitgereikt tijdens het Grolsch Gouden Kalveren Gala op vrijdag 4 oktober. Het...
Lees verder