dinsdag 13 augustus 2019

Ons Oranje! Humphrey Mijnals overleden

Humphrey Mijnals overleden
De KNVB heeft het trieste bericht ontvangen dat voormalig international Humphrey Mijnals op 88-jarige leeftijd is overleden. Mijnals kwam zowel uit voor het Surinaamse als Nederlandse elftal en maakte bij zijn debuut in Oranje indruk door een fraaie omhaal. Mijnals maakt in 1949 als negentienjarige zijn debuut voor Suriname, waar hij ruim veertig interlands voor zal spelen. In Suriname komt...
Lees verder

Cees Lok coördinator scouting Nederlands elftal
Cees Lok gaat per direct bij de KNVB aan de slag als coördinator scouting van het Nederlands elftal. In die functie brengt hij met het oog op EURO 2020 alle mogelijke tegenstanders van het Nederlands elftal in kaart. De werkzaamheden van scouts Dennis Demmers en Gert Aandewiel richten zich specifiek op Oranjes tegenstanders in de kwalificatie voor de Europese eindronde. Verder worden - net als...
Lees verder

Kaartverkoop uitwedstrijden Wit-Rusland en Noord-Ierland
Het Nederlands elftal speelt in oktober en november twee uitwedstrijden in de kwalificatiereeks voor EURO2020. Zondag 13 oktober is Wit-Rusland de tegenstander in het Dinamo stadion in Minsk. Aanvang van de wedstrijd is om 18.00 uur. Zaterdag 16 november is Noord-Ierland de tegenstander in Belfast in Windsor Park. De aftrap hier is om 20.45 uur. De kaartverkoop voor beide wedstrijden begint...
Lees verder