Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: 39e editie Nederlands Film Festival van start

39e editie Nederlands Film Festival van start
Het Nederlands Film Festival (NFF) is vanavond officieel van start gegaan met de première van INSTINCT, het regiedebuut van Halina Reijn met Carice van Houten en Marwan Kenzari in de hoofdrollen. Met de start van het Nederlands Film Festival staat Utrecht de komende negen dagen in het teken van bijzondere films, televisiedrama, documentaires en interactieve […] Het bericht 39e editie...
Lees verder

Uitgelicht: Hommage aan Rutger Hauer
Als eerbetoon aan de onlangs overleden Rutger Hauer vindt op woensdagavond 2 oktober om 19:00 uur in Pathé Rembrandt de vertoning van OOGVERBLINDEND (2009) plaats met hoofdrollen voor Hauer en Georgina Verbaan. Nadat hij terugkeerde in Nederland was dit zijn eerste hoofdrol in een Nederlandse film. Hij was tevens coproducent van Oogverblindend samen met regisseur […] Het bericht...
Lees verder

Interview SACRED HILL met Ali Eslami en Klasien van de Zandschulp
Ali Eslami en Klasien van de Zandschulp presenteren samen met Mamali Shafahi op het NFF de mystieke virtual reality-totaalervaring SACRED HILL. Daarvoor schakelden zij de hulp in van tal van andere kunstenaars, van geluidstovenaars en kostuumdesigners tot geurmengers. Maar diegene die de meest essentiële bijdrage levert, staat niet op de credits. Dat ben jijzelf. VR-projecten […] Het...
Lees verder