Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: De 7 Gouden Vragen Aan… Sara Luna Zorić

De 7 Gouden Vragen Aan… Sara Luna Zorić
In de rubriek De 7 Gouden Vragen Aan… voelt het NFF een talent uit de wereld van film, televisie en interactive aan de tand. Afgelopen tijd interviewden we al heel wat van deze talenten voor de rubriek De 7 Gouden Vragen Aan… zoals Mischa Kamp en Anniek Pheifer. Dit keer spraken we met Sara Luna […] Het bericht De 7 Gouden Vragen Aan… Sara Luna Zorić verscheen eerst op...
Lees verder

Laatste tickets voor INSTINCT op het NFF!
Morgen, op vrijdag 27 september, opent het 39e NFF met INSTINCT. Wil jij de film op het NFF zien? Bekijk hieronder de nog niet uitverkochte vertoningen op het festival en bestel je tickets! Het bericht Laatste tickets voor INSTINCT op het NFF! verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Weekendtips voor nachtuilen
Ben je een avondmens? Pak dit weekend dan een van onze late voorstellingen mee! Kun je niet kiezen? Bekijk hieronder onze tips. Zaterdag 28 september Het bericht Weekendtips voor nachtuilen verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder