Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Drie leraren genomineerd voor prestigieuze titel ‘Filmleraar van het jaar’

Drie leraren genomineerd voor prestigieuze titel 'Filmleraar van het jaar'
Docenten, leerlingen en filmprofessionals uit het hele land hebben het afgelopen jaar kandidaten voorgedragen voor de prestigieuze titel Filmleraar van het Jaar. Een vakjury koos daaruit drie genomineerden: Malu Sanders van het Vierde Gymnasium in Amsterdam, Jeroen Helmers van het Blariacumcollege in Venlo en Maurice Ermen van basisschool De Uitvinding in Enschede. Op 1 oktober […] Het...
Lees verder

Ancient and Modern: an appreciation of James newton Howard's The Sixth Sense
Not to worry. Despite the loftiness of opening a book about film music with a line from Sophocles's Oedipus Rex, possibly the greatest of the Greek trage- dies, this will not be a dry, academic dissertation on the history of dramatic music. Movies, when they move us, are anything but dry. They affect us because […] Het bericht Ancient and Modern: an appreciation of James newton...
Lees verder

Bekendmaking Gouden Kalf nominaties
Op dinsdag 10 september, worden de nominaties van de Gouden Kalveren 2019 bekendgemaakt. Deze bekendmaking is gratis toegankelijk en vindt plaats vanaf 17:00 uur in de Winkel van Sinkel in Utrecht, het festivalhart tijdens NFF 2019. Ben jij erbij? Zet jezelf op aanwezig in ons Facebook-evenement en blijf op de hoogte. Kun je niet aanwezig […] Het bericht Bekendmaking Gouden Kalf nominaties...
Lees verder