Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Interview Vita Heijmen van KAPSALON ROMY

Interview Vita Heijmen van KAPSALON ROMY
Natúúrlijk zet de door de wol geverfde Beppie Melissen een ijzersterke rol neer als vergeetachtige oma in KAPSALON ROMY. Maar minstens zo indrukwekkend is de elfjarige Vita Heijmen die haar pientere kleindochter speelt in deze familiefilm over Alzheimer. Wat een droomdebuut! Door: Anton Damen Er zijn vast heel veel andere kinderen die dromen van zo'n […] Het bericht Interview Vita...
Lees verder

In gesprek met Angelo Raaijmakers
In 2016 studeerde Angelo Raaijmakers af van AKV|St. Joost met zijn persoonlijke film Droefgeest. Hij was klaar om de wereld in te gaan als kersverse filmmaker, maar het liep niet zoals verwacht. "Mijn afstudeerfilm werd niet geselecteerd voor het NFF en viel buiten de prijzen." Even vreesde hij voor een impasse, maar toen werd zijn […] Het bericht In gesprek met Angelo...
Lees verder

Tijdens Collective Ambition: My Inner Wolf
My Inner Wolf, van interactive design studio Moniker en Maartje Nevejan, wordt besproken tijdens het NFF Conferentie programma Collective Ambition, dat op dinsdag 1 oktober plaatsvindt in de Stadsschouwburg. Iedereen heeft een eigen binnenwereld die niet zichtbaar is voor de buitenwereld. Dat zijn je gedachten, dromen, gevoelens en ervaringen, oftewel de leefruimte van onze innerlijke wolf....
Lees verder