Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Avond zonder zorgen voor Oranje: 0-4

Avond zonder zorgen voor Oranje: 0-4
Het Nederlands elftal heeft een prima week afgesloten met een zorgeloze overwinning op Estland. In Tallinn werd het in het EK-kwalificatietoernooi 0-4. Ryan Babel scoorde twee keer. Oranje kende een heerlijke week. Vrijdag nog was er de glorieuze overwinning op Duitsland, waarin het na rust maar liefst vier keer scoorde: 4-2. Drie dagen na dat succes wijzigde bondscoach Ronald Koeman zijn...
Lees verder

Ryan Babel is als wijn: hoe ouder, hoe beter
Net als afgelopen vrijdag tegen Duitsland was Ryan Babel tegen Estland een belangrijke pion in Oranje. Sterker, hij nam zowel het eerste als het tweede doelpunt voor zijn rekening. "Ik ben een speler die beweegt van vertrouwen en als je scoort, dan is dat lekker." Babel - 32 inmiddels - maakt een merkwaardige loopbaan door in het Nederlands elftal. Hij debuteerde al in 2005, werd jaren niet...
Lees verder

EK-kwalificatieduel Nederland - Noord-Ierland nu al uitverkocht
De wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Noord-Ierland, donderdag 10 oktober in Stadion Feijenoord in Rotterdam, is uitverkocht. De resultaten van het Nederlands elftal in de afgelopen dagen, waaronder de 4-2 uit-overwinning op Duitsland, zorgden ervoor dat de kaartverkoop van de ontmoeting met Noord-Ierland nog eens extra aantrok.Bondscoach Ronald Koeman: "Het is fijn dat de fans weer...
Lees verder