Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Bezoekersinformatie Nederland - Noord-Ierland

Bezoekersinformatie Nederland - Noord-Ierland
Het Nederlands elftal neemt het op 10 oktober in Stadion Feijenoord op tegen Noord-Ierland, de verrassende koploper van de EK-kwalificatiegroep met onder andere Nederland en Duitsland. Op deze pagina vind je de belangrijkste informatie voor je bezoek aan de wedstrijd.  De belangrijkste tijden: 18.45 uur: Oranje Fanzone open19.15 uur: Stadion Feijenoord open20.45 uur: aanvang wedstrijd Hoe kom ik...
Lees verder

Van Dijk moet FIFA-eretitel aan Messi laten
De prijs voor FIFA Wereldvoetballer van het Jaar is voor de zesde keer naar Lionel Messi gegaan. De eretitel ging daarmee aan de neus van Virgil van Dijk voorbij. De aanvoerder van Oranje behoorde, net als Cristiano Ronaldo tot de drie genomineerden. Bondscoaches en aanvoerders van alle nationale teams, evenals journalisten, schatten de prestaties van Messi (landskampioen met Barcelona, topscorer...
Lees verder

Nu inschrijven voor activiteiten Oranjeteams in november
Nu de herfst weer officieel begonnen is, maken alle Oranjeteams zich klaar voor nieuwe interlands. Op 12 november spelen de OranjeLeeuwinnen een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Sloveniƫ. Deze wedstrijd vindt plaats in Arnhem, waar om 20.00 uur wordt afgetrapt. Wow....meelopen met de OranjeLeeuwinnen! Dinsdag 19 november begint het Nederlands elftal om 20.45 uur aan het belangrijke...
Lees verder