Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Onder 19 klaar voor EK na intense duels

Onder 19 klaar voor EK na intense duels
Met twee intensieve wedstrijden tegen Slowakije hebben de zaalvoetballers van Onder 19 de voorbereiding op het EK afgesloten. In Heerhugowaard werd zaterdag met 2-3 verloren, een dag later werd in Amsterdam een remise uit het vuur gesleept: 5-5.
Lees verder

Stefan de Vrij valt af bij het Nederlands elftal
Stefan de Vrij is niet beschikbaar voor de EK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Duitsland en Estland. De verdediger van Inter heeft zich geblesseerd afgemeld bij bondscoach Ronald Koeman. Koeman roept geen vervanger op, zodat de selectie uit 23 spelers bestaat.
Lees verder

Vrouwen onder 19 klopt Duitsland: 'Goed voor de moraal'
Met twee oefenzeges is het Nederlands elftal voor vrouwen onder 19 jaar het interlandseizoen uitstekend begonnen. Nadat woensdag België werd afgeserveerd (2-5) waren de Oranjetalenten zondag in Venray met 1-0 te sterk voor Duitsland. "En dat is altijd goed voor de moraal."
Lees verder

Bergwijn meldt zich af voor Oranje, Kluivert zijn vervanger
Steven Bergwijn heeft zich afgemeld voor het trainingskamp van het Nederlands elftal. De PSV-aanvaller viel gisteren geblesseerd uit in het competitieduel van zijn club met RKC Waalwijk.
Lees verder

Virgil van Dijk en Oranjefans genomineerd voor prestigieuze FIFA-awards
De OranjeLeeuwinnen kleurden de afgelopen zomer oranje met hun geweldige finaleplaats op het WK in Frankrijk. Dat het team van bondscoach Sarina Wiegman tijdens het toernooi in de stadions gesteund werd door vele fans uit Nederland, is ook de FIFA niet ontgaan.
Lees verder

Jay-Roy Grot voor Justin Kluivert bij Jong Oranje
Jay-Roy Grot vervangt Justin Kluivert in de selectie van Jong Oranje. Bondscoach Ronald Koeman riep de aanvaller van AS Roma op als vervanger van de geblesseerde Steven Bergwijn. Hierdoor kwam er een plek vrij voor Vitesse-aanvaller Grot in de selectie van Jong Oranje.
Lees verder

De eerste momenten van Donyell Malen bij Oranje
Nadat bondscoach Ronald Koeman hem vrijdag voor het eerst selecteerde voor het Nederlands elftal, doken al snel aandoenlijke foto's op van een piepjonge Donyell Malen in een Oranjeshirt. Toen nog een droom van een jonge knul, maar inmiddels bijna realiteit, want maandag meldde Malen zich voor het eerst in Zeist als lid van de Oranjeselectie.
Lees verder

Voorselectie Onder 17 voor tweeluik tegen Frankrijk
Twee interlands tegen Frankrijk in Oldenzaal vormt de start van het interlandseizoen voor het Nederlands elftal onder 17 jaar. KNVB-coach Mischa Visser heeft voor dit tweeluik een voorlopige selectie van 33 spelers geformeerd.
Lees verder

eSelectie bekend voor Duitsland - Nederland
Vrijdag 6 september vindt behalve de EK-kwalificatiewedstrijd Duitsland - Nederland ook de eFriendly Duitsland - Nederland plaats. Deze vriendschappelijke eFootball-interland wordt tussen 14.00 en 17.00 uur gespeeld op de PlayStation 4 met het nieuwe FIFA20. De definitieve selecties hiervoor zijn inmiddels bekend.
Lees verder

Tien feiten over Turkije - OranjeLeeuwinnen
Vanavond, dinsdag 3 september, spelen de OranjeLeeuwinnen de tweede EK-kwalificatiewedstrijd. Nadat vrijdag gewonnen werd van Estland is nu Turkije de tegenstander. We blikken vooruit op het treffen aan de hand van tien feiten.
Lees verder

Tien feiten over OranjeLeeuwinnen - Turkije
Vanavond, dinsdag 3 september, spelen de OranjeLeeuwinnen de tweede EK-kwalificatiewedstrijd. Nadat vrijdag gewonnen werd van Estland is nu Turkije de tegenstander. We blikken vooruit op het treffen aan de hand van tien feiten.
Lees verder

Oranjevrouwen ook overtuigend langs Turkije
De Oranjevrouwen hebben de monsterzege tegen Estland een prima vervolg weten te geven. In het Abe Lenstra stadion versloegen de OranjeLeeuwinnen Turkije met 3-0 door doelpunten van Stefanie van der Gragt, Daniëlle van de Donk en Sherida Spitse, waarbij vooral het doelpunt van Van de Donk van ongekende schoonheid was.
Lees verder

Van de Donk tevreden én kritisch: 'Dubbel gevoel overgehouden'
Lang bleef het bij de vroege 1-0 voorsprong voor de Oranjevrouwen in het Abe Lenstra stadion dinsdagavond in het thuisduel met Turkije. Maar toen was daar ineens een splijtende pass van Sherida Spitse, op waarde geschat door Daniëlle van de Donk, die de score verdubbelde en de wedstrijd besliste.
Lees verder