Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Ronald Koeman na 2-4 zege: ‘Een geweldige avond’

Ronald Koeman na 2-4 zege: 'Een geweldige avond'
Een euforische avond in Hamburg. Opnieuw. 31 jaar na de historische overwinning tijdens het EK 1988, won Nederland opnieuw van Duitsland. Na een spectaculaire tweede helft werden de Duitsers met 2-4 verslagen. "Wij hebben zeer verdiend gewonnen." Bondscoach Ronald Koeman had genoten, vooral van de tweede helft. "Een geweldige avond", zei hij voor de camera van de NOS. "Ik vond Duitsland erg...
Lees verder

Tien feiten over Estland - Nederland
Vandaag, 9 september, staat de vierde EK-kwalificatiewedstrijd van Oranje tegen het nationale elftal van Estland gepland. We blikken vooruit op het treffen aan de hand van tien feiten. In 2013 kwamen Oranje en Estland elkaar voor het laatst tegen. Destijds werd er 2-2 gelijkgespeeld in Estland. In de 90ste minuut maakte Robin van Persie de gelijkmaker uit een strafschop, nadat Arjen Robben...
Lees verder

Onderling resultaat bepalend bij gelijke eindstand in de kwalificatiegroep
De 4-2 van Georginio Wijnaldum zorgde afgelopen vrijdag tegen Duitsland niet alleen voor de beslissing (en de broodnodige drie punten). De goal in blessuretijd betekent ook dat het onderlinge resultaat tussen beide landen in het voordeel van Nederland is. En daar wordt als eerste naar gekeken als twee landen gelijk eindigen in de kwalificatiegroep. Indien twee of meer teams na de...
Lees verder