Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Van Dijk, De Ligt en De Jong genomineerd voor FIFPro Wereldelftal

Van Dijk, De Ligt en De Jong genomineerd voor FIFPro Wereldelftal
Het houdt niet op voor het Nederlandse voetbal. Na zeven vrouwelijke internationals maken nu bij de mannen Virgil van Dijk, Matthijs de Ligt en Frenkie de Jong kans om te worden gekozen in het FIFPro Wereldelftal van 2019. Een grotere eer bestaat er volgens voetballers niet, de waardering van je collega's is het allermooist. Daarom laat de internationale spelersorganisatie FIFPRo de voetballers...
Lees verder

Tien feiten over Duitsland - Nederland
Vandaag, 6 september, staat de derde EK-kwalificatiewedstrijd tegen het nationale elftal van Duitsland gepland. We blikken vooruit op het treffen met ons landgenoot aan de hand van tien feiten. De vorige EK-kwalificatiewedstrijd speelde Oranje ook tegen Duitsland. Op zondag 24 maart ging Oranje met 2-3 onderuit. Na een 0-2 achterstand bij rust kwam het team door doelpunten van Matthijs de...
Lees verder

Oranje na sensationele tweede helft langs Duitsers
Het Nederlands elftal heeft een sensationele overwinning geboekt op Duitsland: 2-4. De zege in de EK-kwalificatie kreeg in de tweede helft gestalte, toen Oranje vier keer wist te scoren. Duitsland-Nederland in Hamburg. Een aankondiging die bij veel Oranje-supporters een gevoel van nostalgie oproept. 31 jaar geleden, op 21 juni 1988, was in deze stad de euforische 2-1 overwinning op Duitsland....
Lees verder