Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Zaalvoetballers Onder 19: ervaring rijker, illusie armer

Zaalvoetballers Onder 19: ervaring rijker, illusie armer
Een berg ervaring rijker, een illusie armer. Na een vier zware dagen in het Letse Riga, gevuld met sportieve tegenslagen, zit het Europees kampioenschap er voor de zaalvoetballers van Onder 19 op. In de afsluitende poulewedstrijd bleek ook topland Spanje een maatje te groot: 5-0.
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland - Noord-Ierland
Het Nederlands elftal neemt het op 10 oktober in Stadion Feijenoord op tegen Noord-Ierland, de verrassende koploper van de EK-kwalificatiegroep met onder andere Nederland en Duitsland. Op deze pagina vind je de belangrijkste informatie voor je bezoek aan de wedstrijd.
Lees verder

Hjalmar Hoekema: 'Top dat we op het EK stonden'
Natuurlijk, de zaalvoetballers van Onder 19 reisden niet naar Letland af om vier dagen tijd drie dikke nederlagen te incasseren. Maar de ervaring van het spelen van een Europees kampioenschap, die neemt niemand ze meer af. "Alles was hier zo professioneel, dat is prachtig om mee te maken."
Lees verder