Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Zeven OranjeLeeuwinnen genomineerd voor FIFPro Women’s XI

Zeven OranjeLeeuwinnen genomineerd voor FIFPro Women's XI
Het FIFPro Women's XI kan dit jaar zomaar eens een Oranje tintje krijgen. Liefst zeven spelers van het Nederlands vrouwenvoetbalelftal zijn genomineerd voor een plek in het wereldelftal.
Lees verder

Redan debuteert, Boadu en Malacia haken af bij Jong Oranje
Myron Boadu en Tyrell Malacia zullen donderdag niet aansluiten bij Jong Oranje. Boadu heeft zich afgemeld met bovenbeenklachten en Malacia haakt af vanwege ziekte. Daishawn Redan wordt opgeroepen als de vervanger van Boadu. Voor de aanvaller van Hertha BSC is het voor het eerst dat hij is geselecteerd voor Jong Oranje.
Lees verder

Van Dijk, De Ligt en De Jong genomineerd voor FIFPro Wereldelftal
Het houdt niet op voor het Nederlandse voetbal. Na zeven vrouwelijke internationals maken nu bij de mannen Virgil van Dijk, Matthijs de Ligt en Frenkie de Jong kans om te worden gekozen in het FIFPro Wereldelftal van 2019.
Lees verder

Azor Matusiwa voegt zich bij Jong Oranje, Grot valt af
Azor Matusiwa is bij Jong Oranje opgeroepen om Jay-Roy Grot te vervangen. Vitesse-aanvaller Grot kampt met knieklachten en is daarom niet inzetbaar voor de ploeg van Erwin van de Looi.
Lees verder

Onder 18 pas laat langs stugge Denen
Oranje onder 18 heeft in Harkema met 2-1 gewonnen van Denemarken. De regerend Europees kampioen onder 17 jaar had het niet gemakkelijk met de stugge opponent, maar won wel via treffers van Melayro Bogarde en Naci Ünüvar.
Lees verder

Stille kracht Rensch mikt op de wereldtitel: 'Nog één doel te gaan'
Hij weet al wat het is om zich Europees kampioen te mogen noemen. En dat smaakt naar meer, beaamt Devyne Rensch. In oktober en november wacht het WK in Brazilië. "We hebben nog maar één doel te gaan."
Lees verder

Onder 20 blijft ook in Engeland ongeslagen
Oranje onder 20 verloor afgelopen seizoen niet één keer en ook in de eerste wedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen wist het die ongeslagen status vast te houden. Op bezoek in Engeland werd het 0-0.
Lees verder

Tien feiten over Duitsland - Nederland
Vandaag, 6 september, staat de derde EK-kwalificatiewedstrijd tegen het nationale elftal van Duitsland gepland. We blikken vooruit op het treffen met ons landgenoot aan de hand van tien feiten.
Lees verder

Nu live: eFriendly Duitsland - Nederland
Kijk hier live naar de eFriendly Duitsland - Nederland. Deze vriendschappelijke eFootball-interland wordt tussen 14.00 en 17.00 uur gespeeld op de PlayStation 4 met het nieuwe FIFA 20.
Lees verder

Zaalvoetballers Onder 19 mikken op 'stuntje' tijdens EK
Voor de zaalvoetballers van Onder 19 start zondag het toernooi om het Europees kampioenschap in Riga, Letland. Coach Hjalmar Hoekema en speler Tim Taylor blikken vooruit op het evenement, waarop Oranje hoopt de verrassing van het toernooi te worden. "Als je daar bent, draait het maar om één ding: die beker meenemen."
Lees verder

Onervaren Onder 19 sleept resultaat weg uit Italië: 2-2
Tweemaal kwam Oranje onder 19 op achterstand, tweemaal toonde de ploeg veerkracht. Daardoor eindigde de oefeninterland vrijdagavond in en tegen Italië in een 2-2 gelijkspel. En daar kon iedereen mee leven. "Resultaat meenemen uit Italië is altijd prima."
Lees verder

Oranje na sensationele tweede helft langs Duitsers
Het Nederlands elftal heeft een sensationele overwinning geboekt op Duitsland: 2-4. De zege in de EK-kwalificatie kreeg in de tweede helft gestalte, toen Oranje vier keer wist te scoren.
Lees verder

Ronald Koeman na 2-4 zege: 'Een geweldige avond'
Een euforische avond in Hamburg. Opnieuw. 31 jaar na de historische overwinning tijdens het EK 1988, won Nederland opnieuw van Duitsland. Na een spectaculaire tweede helft werden de Duitsers met 2-4 verslagen. "Wij hebben zeer verdiend gewonnen."
Lees verder