Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Onderzoek lastenreductie van Basisregistratie Personen

Onderzoek lastenreductie van Basisregistratie Personen
Ik haal buitenlandaspecten  uit dit rapport: Eindrapport Onderzoek Regeldruk BRP Ockham Groep/Kafkabrigade Versie 1.1.3, 22 juni 2019 Auteurs: Marjan Schnetz, Ren√© Veldwijk, Arjan Widlak 5.2.2.2. BRP gegevens en persoonsadressering Voor veel overheidsprocessen is het adres van de burger van belang. Het in de BRP opgenomen (Nederlandse) woonadres van de burger bepaalt door wie diens gegevens […]
Lees verder

Kamervragen Omtzigt over kortingen door pensioenfondsen
2019Z15691 (ingezonden 13 augustus 2019) Vragen van het lid Omtzigt (CDA) aan de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en de Minister-President over de enorm gevolgen van langdurig lage en negatieve rente voor de Nederlandse pensioenfondsen. Datum 2 september 2019 Betreft Kamervragen van het lid Omtzigt (CDA) 2019Z15691 Hierbij zend ik u de antwoorden op […]
Lees verder

Ook Zweden wil meedoen met nieuwe medicijn-alliantie
Na Canada wil ook Zweden zich aansluiten bij het door Nederland geco√∂rdineerde initiatief om kennis over nieuwe, veelbelovende ontwikkelingen op het gebied van innovatieve geneesmiddelen onderling te delen. Dit bleek tijdens een ontmoeting tussen minister Bruno Bruins (Medische Zorg) en zijn Zweedse collega's Lena Hallengren en Maja Fjaestad (minister en staatssecretaris van Gezondheid en Sociale Zaken). […]
Lees verder