donderdag 3 oktober 2019

NFF: Amsterdamse Malu Sanders nieuwe Filmleraar van het Jaar

Amsterdamse Malu Sanders nieuwe Filmleraar van het Jaar
Malu Sanders. Foto door Anna van Kooij De Amsterdamse filmdocent Malu Sanders is maandag uitgeroepen tot de nieuwe Filmleraar van het jaar. Dat gebeurde tijdens de NFF Conferentie op het Nederlands Film Festival waar diverse nieuwe initiatieven op het gebied van filmeducatie zoals Film in de Klas werden gepresenteerd. Wat zie je echt als je […] Het bericht Amsterdamse Malu Sanders nieuwe...
Lees verder

Dagverslag 2 oktober
Het bericht Dagverslag 2 oktober verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

CineCrowd | MARLON BRANDO
Eén van de geselecteerde projecten voor CineCrowd is MARLON BRANDO. Grote veranderingen bedreigen de hechte band tussen Cas en Naomi, in deze film over de vriendschap tussen twee homoseksuele personages, die verder gaat dan het coming-out verhaal. Bekijk de teaser van de film en lees het interview met filmmaker Vincent Tilanus hieronder. Waar gaat je […] Het bericht CineCrowd | MARLON...
Lees verder