Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: BON BINI HOLLAND 2 ontvangt het Abraham Tuschinski Fonds Gouden Kalf van het Publiek 2019

BON BINI HOLLAND 2 ontvangt het Abraham Tuschinski Fonds Gouden Kalf van het Publiek 2019
De film BON BINI HOLLAND 2 is door het publiek gekozen tot favoriete publieksfilm 2019. Het publiek heeft de hele maand september kunnen stemmen op de drie best bezochte Nederlandse films, die tussen 1 september 2018 en 31 augustus 2019 in de bioscoop werden werden gedraaid. De winnende producenten zijn Maarten Swart van Kaap Holland […] Het bericht BON BINI HOLLAND 2 ontvangt het Abraham...
Lees verder

Gouden Kalveren 2019 uitgereikt op Nederlands Film Festival
Het bericht Gouden Kalveren 2019 uitgereikt op Nederlands Film Festival verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Verslag Masterclass Fiona Crombie
Nog geen negen jaar geleden had niemand in de filmwereld van haar gehoord, laat staan dat ze iets in de filmindustrie had gedaan. Inmiddels heeft de Australische Fiona Crombie een Oscarnominatie op zak. Ze praat over haar werk en visie met landgenoot, collega en vriendin Ruby Mathers tijdens het NFF Professionals Programma. Waarom wordt production […] Het bericht Verslag Masterclass Fiona...
Lees verder