woensdag 9 oktober 2019

NFF: Dagverslag 4 & 5 oktober

Dagverslag 4 & 5 oktober
Het bericht Dagverslag 4 & 5 oktober verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Interview met Catherine van Campen van MISSIE NS
Met MISSIE NS vertelt filmmaker Catherine van Campen het verhaal van de Nederlandse Spoorwegen. Of beter gezegd: het verhaal van het verhaal. Klaag je zelf vaak steen en been over de NS? "Nee, maar ik ben ook geen fervente treinreiziger en heb ook geen kortingskaart of abonnement. Ik reis maar af en toe met de […] Het bericht Interview met Catherine van Campen van MISSIE NS verscheen...
Lees verder

Holland Film (M)eating
Na een belabberd etentje tijdens NFF 2018, toen sub-prime chow werd geserveerd aan de Nederlandse en internationale gasten, besloot producent Joram Willink dat genoeg ook echt genoeg was. Als andere internationale filmfestivals en -markten de mag van hun gasten kunnen verrassen (hij noemt de gastro verrukkingen van San Sebastian), dan zouden de Nederlanders dat ook […] Het bericht Holland...
Lees verder