Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: HFM Project Presentaties: Rozsypne, het VR Project.

HFM Project Presentaties: Rozsypne, het VR Project.
De Oekraïense Lisa Weeda en de Nederlandse Nienke Huitinga waren tijdens Holland Film Meeting (HFM) aanwezig om hun nieuwe VR-project Rozsypne te presenteren, dat de oorlog in Oekraïne combineert met de MH17 ramp. Tijdens hun presentatie legde Weeda uit dat een tijdje na het vliegtuigongeluk haar op een feest in Nederland werd gevraagd wat de […] Het bericht HFM Project Presentaties:...
Lees verder

NFF en Pathé presenteren Hollands Nieuwste: Mi Vida
Op woensdag 6 november presenteert het Nederlands Film Festival i.s.m. Pathé en de BankGiro Loterij de tweede editie van Hollands Nieuwste. In zes steden door het hele land wordt aan bezoekers de exclusieve voorpremière van MI VIDA vertoond, onder het genot van een hapje en een drankje. De film is vanaf donderdag 21 november te […] Het bericht NFF en Pathé presenteren Hollands Nieuwste: Mi...
Lees verder

HFM Project Presentatie: Data Driven Larping
Aan het begin van zijn HFM-pitch gaf de Nederlandse digitale kunstenaar, regisseur, componist en uitvinder Steye Hallema toe dat Data Driven Larping niet bepaald de meest sexy titel is. Desondanks legde hij zijn concept in detail uit en betrok hij het HFM-publiek op een vermakelijke manier bij zijn verhaal. Data driven Larping is, legde hij […] Het bericht HFM Project Presentatie: Data...
Lees verder