Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: ‘NU VERANDERT ER LANGZAAM IETS’ van mint film office wint lustrumeditie Forum van de Regisseurs

'NU VERANDERT ER LANGZAAM IETS' van mint film office wint lustrumeditie Forum van de Regisseurs
'NU VERANDERT ER LANGZAAM IETS' van mint film office is de winnaar van de VEVAM Fonds Prijs van het Forum van de Regisseurs 2019. "De rigoureuze vorm, die in al haar simpelheid extreem bepalend is voor de interpretatie, maakt ons als kijker zowel voyeur als lijdend voorwerp," aldus de jury. Speciale vermeldingen waren er voor […] Het bericht 'NU VERANDERT ER LANGZAAM IETS' van mint film...
Lees verder

Interview met Daniel Ernst van DIE FERNWEH OPER
De nietigheid van de mens en de intimiteit van een privé-performance op werkelijk astronomische schaal, de stilte na de show: DIE FERNWEH OPER van Daniel Ernst is een overweldigende virtuele kijkdoos, die oog- én oorstrelend is. Door: Anton Damen Je was al bezig met virtual reality toen de techniek nog behoorlijk houtje-touwtje was. Is het […] Het bericht Interview met Daniel Ernst van DIE...
Lees verder

HFM Boat Sessions #1: Sales & Distribution
We need a bigger boat  Between meaningful metaphors comparing the selling of a film to the selling of a house (apparently a house sale is an altogether more transparent transaction) and navigating a wide boat through a very narrow tunnel (at the end of which there may just be some light), HFM guests and experts […] Het bericht HFM Boat Sessions #1: Sales & Distribution verscheen eerst...
Lees verder