woensdag 9 oktober 2019

NFF: Verslag Masterclass Regie: Michael Engler

Verslag Masterclass Regie: Michael Engler
Hij regisseerde populaire series als Party of Five, My So-Called Life, Sisters, en game changers in het televisielandschap als Six Feet Under en Sex and the City. Michael Engler is een toonbeeld van de moderne regisseur. Deze herfst brengt hij de tv-hit Downton Abbey naar het grote scherm. Een man waar genoeg van te leren […] Het bericht Verslag Masterclass Regie: Michael Engler verscheen...
Lees verder

Verslag Internationale NCE-masterclass Montage: Lee Smith, ACE
Een gesprek tussen een van Nederlands vooraanstaande editors Job ter Burg en zijn internationaal opererende collega Lee Smith. Daarnaar luisteren is al een masterclass op zich. Wat Christopher Nolan's vaste editor Smith vooral interessant maakt? De dingen die hij in tegenstelling tot anderen niet doet, zoals grote actiesc√®nes dichtsmeren met muziek: "Het is soms net […] Het bericht Verslag...
Lees verder

Verslag Masterclass Muziek: Andy Hill
Andy Hill was Vice President of Music Production bij The Walt Disney Studios, precies in de tijd dat de Disney renaissance plaatsvond. Nu is hij een filmopleiding begonnen in Sofia, Bulgarije waar componisten vanaf het prille begin samenwerken met filmmakers. Zijn masterclass is het best te omschrijven als een reeks aan uiteenlopende inspirerende voorbeelden. "Componisten […] Het bericht...
Lees verder