Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Winnaars NFF Debuut- en Studentencompetitie bekroond met Talent Awards

Winnaars NFF Debuut- en Studentencompetitie bekroond met Talent Awards
De Talent Awards aan beginnend filmtalent zijn vandaag uitgereikt op het Nederlands Film Festival. De debuutfilm Bruce Lee & the Outlaw van Joost Vandebrug werd bekroond met de Filmprijs van de stad Utrecht 2019. Binnen de NFF Studentencompetitie zijn drie prijzen uitgereikt: Irene Lagendijk, regisseur van MAY DIVORCE BE WITH YOU, ontving de Pathé Tuschinski […] Het bericht Winnaars...
Lees verder

Drie nominaties Gouden Kalf voor Beste Interactive 2019 bekendgemaakt
Vanavond zijn de drie voor een Gouden Kalf genomineerde interactieve producties bekendgemaakt tijdens de NFF Interactive Gouden Kalf Avond op het Nederlands Film Festival. Een Andere Droom van Tamara Shogaolu, Die Fernweh Oper van Daniël Ernst en Kissing Data Symphony van Karen Lancel en Hermen Maat maken kans op het Gouden Kalf voor Beste Interactive, […] Het bericht Drie nominaties...
Lees verder

Dagverslag 30 september
Het bericht Dagverslag 30 september verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder