Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Geen verrassingen in voorlopige selectie Oranje

Geen verrassingen in voorlopige selectie Oranje
De voorselectie van het Nederlands elftal voor de EK-kwalificatieduels met Noord-Ierland en Wit-Rusland is nagenoeg gelijk aan die van de gewonnen wedstrijden tegen Duitsland en Estland eerder deze maand. Het enige verschil is de toevoeging van AS Roma-aanvaller Justin Kluivert. De volgende dertig spelers vinden hun naam terug op de voorlopige lijst. NaamClubPatrick van AanholtCrystal...
Lees verder

Meld je aan voor bezoek aan training Nederlands elftal
Het Nederlands elftal opent maandag 7 oktober de deuren voor de Oranjesupporters. Op de KNVB Campus in Zeist werkt het team die dag zijn eerste training af in voorbereiding op de belangrijke EK-kwalificatiewedstrijden tegen Noord-Ierland en Wit-Rusland. De training is open en is dus toegankelijk voor het publiek. De supporters krijgen zo een unieke mogelijkheid om onze internationals van dichtbij...
Lees verder

Koeman roept 23 spelers op voor duels tegen Noord-Ierland en Wit-Rusland
Bondscoach Ronald Koeman heeft 23 spelers opgenomen in de Oranjeselectie voor de EK-kwalificatieduels tegen Noord-Ierland - thuis in een uitverkochte Kuip - en de uitwedstrijd tegen Wit-Rusland. Van de spelers die deel uitmaakten van de voorlopige selectie doet Koeman geen beroep op Hans Hateboer, Justin Kluivert, Terence Kongolo, Tonny Vilhena, Wout Weghorst en de geblesseerden Davy Pröpper en...
Lees verder