Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Snoeijs vervangt Van der Gragt bij OranjeLeeuwinnen

Snoeijs vervangt Van der Gragt bij OranjeLeeuwinnen
Bondscoach Sarina Wiegman heeft Katja Snoeijs (PSV) opgeroepen voor de aankomende twee EK-kwalificatieduels van de OranjeLeeuwinnen met Sloveniƫ en Rusland. De 23-jarige Snoeijs neemt in de selectie de plaats in van de geblesseerde Stefanie van der Gragt (FC Barcelona).
Lees verder

Selectie Vrouwen onder 23 voor dubbele confrontatie met Zweden
Het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder 23 jaar speelt op donderdag 3 en zaterdag 5 oktober een dubbele oefeninterland in en tegen Zweden. De wedstrijd van donderdag begint om 18:30 uur, twee dagen later wordt er om 13:00 uur afgetrapt.
Lees verder

Selectie Onder 17 voor EK-kwalificatie in Uden en Venray
KNVB-coach Mischa Visser heeft de definitieve selectie samengesteld voor het EK-kwalificatietoernooi voor Oranje onder 17 in Uden en Venray. Begin oktober speelt Onder 17 daar tegen Kosovo (9 oktober), Wales (12 oktober) en Sloveniƫ (15 oktober).
Lees verder