Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Tien feiten over Nederland – Noord-Ierland

Tien feiten over Nederland – Noord-Ierland
De eindsprint van de EK-kwalificatiereeks gaat vanavond verder voor het Nederlands elftal. In De Kuip is Noord-Ierland de tegenstander. We blikken vooruit op het treffen aan de hand van tien feiten. Voorafgaand aan de wedstrijd wordt er stilgestaan bij het overleden van twee oud-internationals; Humphrey Mijnals en Fernando Ricksen. Het wordt de zevende ontmoeting met de Noord-Ieren. Van de zes...
Lees verder

Oranje in extremis langs Noord-Ierland
In een moeizaam duel tegen Noord-Ierland leek het Nederlands elftal donderdag lange tijd schade op te lopen. Drie treffers in de laatste tien minuten zorgden alsnog voor een trillende Kuip en behoorlijk wat opluchting bij het Oranjelegioen: 3-1. Kwalificatie voor EURO 2020 is weer een stapje dichterbij. Lange tijd leek Noord-Ierland een serieuze bedreiging te vormen voor Duitsland en Nederland...
Lees verder

Koeman: 'Was niet geweldig, maar we winnen wel'
De weg er naartoe was misschien moeizaam, de drie punten daarom niet minder welkom. Ook bondscoach Ronald Koeman was bijzonder blij met de drie punten. "We willen goed voetbal spelen, kansen creëren en winnen. Maar soms dat niet." Koeman was blij met de veerkracht die Oranje in de slotfase in De Kuip toonde. "Het was niet geweldig, maar we winnen wel. We hadden het heel moeilijk vanavond. We...
Lees verder