Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Onderzoek dubbele nationaliteit

Onderzoek dubbele nationaliteit
zie dit over onderzoek van de Stichting GOED: zie over onderzoek van de Stichting Goed: https://www.stichtinggoed.nl/dubbele-nationaliteit/resultaten-van-het-nationaliteitsonderzoek-nu-beschikbaar/
Lees verder

Uitwerking pensioenakkoord
De Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal Datum 7 oktober 2019 Betreft Planning uitwerking pensioenakkoord ("roadmap")   " Bij het debat over het pensioenakkoord op 19 juni jl. heb ik toegezegd dat ik u zal informeren over de planning van de uitwerking van dit akkoord. De uitwerking van alle onderdelen uit het pensioenakkoord vindt […]
Lees verder

Gehonoreerd opgewekt vertrouwen in belastingzaak pensioenen (Curacao)
ECLI:NL:OGEAC:2019:229 Instantie Gerecht in eerste aanleg van Curaçao Datum uitspraak 03-10-2019 Datum publicatie 14-10-2019 Zaaknummer CUR201802922 en CUR201902166 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – enkelvoudig Inhoudsindicatie Belanghebbende is ingezetene van Nederland. Belanghebbende geniet pensioenuitkeringen uit Curaçao van zowel de Sociale Verzekeringsbank (SVB) als het Algemeen Pensioenfonds Curaçao (APC). Met ingang van 1 januari 2015 […]
Lees verder