Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Onrust over dreigende pensioenkortingen

Onrust over dreigende pensioenkortingen
Via één van onze leden, de heer H. Knip, ontvingen wij op 3-10-2019 het verzoek om onderstaand bericht te plaatsen en met u te delen. Zoals u zeker bekend zal zijn, is er momenteel veel onrust over "het pensioen". Komt er wel of geen korting, klopt het allemaal wel met die rekenrente, de ene partij […]
Lees verder

Een tweede (t)huis in het buitenland, tweemaal erfbelasting?
Via ons bestuurslid en tevens landenvertegenwoordiger Cees Vermeeren, kregen wij op 2 oktober 2019 het verzoek dit artikel onder uw aandacht te brengen. Een tweede (t)huis in het buitenland, tweemaal erfbelasting? Op de website van Vlamingen in de Wereld begint een artikel met de vraag hierboven en de inleidende zin: "Duizenden Belgen hebben een tweede […]
Lees verder

Samenvatting MoveSseminar van 23 september j.l.
https://www.maastrichtuniversity.nl/nl/nieuws/moves-seminar-retrospective zie deze samenvatting van een recent gehouden MoveSseminar, met onderwerpen onder meer: discoördinatie van sociale en fiscale stelsels, herziening Vo883/2004, WNRA, kwalificatieverschillen van pensioenen, en diploma-erkenning.
Lees verder