Doorgaan naar hoofdcontent

maandelijkse DCBDX Netwerk-Lunch in Bordeaux


 
Connect2NL
 
De eerste DCBDX Maandelijkse Netwerk Lunch!
19 November 2019 - Les Halles de Bacalan
 
Beste ondernemers en ondernemende professionele actievelingen,

Dutch Connection Bordeaux organiseert naast culturele- ook zakelijke activiteiten. Denk hierbij aan lezingen, speeddates en netwerkborrels. Op deze manier crerëen wij een regionaal platform waar actieve Nederlanders hun professionele kennis en ervaring delen, hun netwerk uitbreiden en hun bedrijfsactiviteiten verder ontplooien.
 
Met elkaar en voor elkaar.
 
Want samen staan wij met ieder zijn eigen 'Dutch Connection' immers sterker!

Maar wie zijn dan die Nederlandse ondernemers en personen die actief zijn op de arbeidsmarkt in de Nouvelle Aquitaine? Tijdens de netwerkreceptie van het NBSO in de prachtige ontvangstzaal afgelopen juni waren meer dan 50 Nederlanders èn Fransen aanwezig. En er zijn er méér!

Dutch Connection Bordeaux organiseert op dinsdag 19 november van 12 tot 14 uur de allereerste maandelijkse netwerklunch 'Lunch & Learn', waarbij ook de HC van Bordeaux, de heer Radinck van Vollenhoven aanwezig zal zijn. Het thema van deze eerste lunch is "Learn to know eachother" en het programma is als volgt:
 
12.00-12.15 Inloop
12.15-12.30 Ontvangst met Kick off apero, aangeboden door DCBDX
12.30-12.50 Pitch met voorstelronde (1 minuut per deelnemer)
12.50-13.30 Staande netwerklunch met koude en warme specialiteiten van de Chefs van Les Halles de Bacalan
13.30-13.45 Koffie of thee met een patisserie
14.00 Einde

De kosten voor deze lunch bedragen €24,95
(inclusief aperitief, de lunch, water en koffie - verdere drank is voor eigen rekening).
 
SCHRIJF JE NU IN! 
(dit kan tot uiterlijk zondag 17 November middernacht):
 
 
Met vriendelijke groet,
Het Bestuur van DCBDX
Willemijn - Marjolein - Annetje - Nynke - Céderique - Jan - Rogier
 
 
Dutch Connection Bordeaux
20 Rue Vital Carles
33000 Bordeaux
info@dcbdx. fr
                                                                             
                                                                             
 

 

 
 
© 2019 Dutch Connection Bordeaux