Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Georginio Wijnaldum lacht: ‘Zat er lekker in, hè?’

Georginio Wijnaldum lacht: 'Zat er lekker in, hè?'
Het was na Wit-Rusland-Nederland niet heel moeilijk om een man van de wedstrijd aan te wijzen. Georginio Wijnaldum nam Oranje bij de hand in Minsk, met twee treffers voor rust. Maar hij was ook kritisch. "Er zit nog veel rek in Oranje en we willen beter worden." Voor de camera van de NOS deed de Liverpool-middenvelder zijn verhaal. Zo kreeg hij zijn twee doelpunten te zien. Een prachtige kopbal...
Lees verder

Vijf Oranje-internationals maken kans op Gouden Bal
Oranje-internationals Virgil van Dijk, Georginio Wijnaldum, Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong en Donny van de Beek behoren tot de dertig genomineerde voetballers die kans maken op de Gouden Bal. Maandag 2 december wordt de Ballon d'Or in Parijs uitgereikt. Van Dijk en Wijnaldum wonnen dit jaar met hun club Liverpool de Champions League. (Voormalig) Ajacieden De Ligt, De Jong en Van de Beek...
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland - Estland
Op dinsdag 19 november speelt het Nederlands elftal zijn allerlaatste EK-kwalificatie duel tegen Estland in de Johan Cruijff ArenA. De laatste etappe voor plaatsing voor EURO2020. Op deze pagina vind je de belangrijkste informatie voor je bezoek aan de wedstrijd.  Het tijdschema is als volgt: 17.00 uur: Oranje Fanzone open19.15 uur: Johan Cruijff ArenA open20.45 uur: aanvang wedstrijd Hoe...
Lees verder

Sergino Dest kiest voor Verenigde Staten
Sergiño Dest heeft bondscoach Ronald Koeman vanochtend laten weten dat zijn toekomst als international in de Verenigde Staten ligt. De Ajax-verdediger, zoon van een Nederlandse moeder en Amerikaanse vader, maakte vorige maand zijn debuut in Team USA in het oefenduel met Mexico. Koeman: "Sergiño heeft mij vanochtend gebeld en uitgelegd waarom hij voor Amerika kiest. Dat is een moeilijke keuze...
Lees verder

Stengs nieuw gezicht in voorselectie Oranje
Bondscoach Ronald Koeman heeft Calvin Stengs opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de EK-kwalificatie-interlands tegen Noord-Ierland en Estland. De twintigjarige AZ-aanvaller is het enige nieuwe gezicht in de voorselectie. De voorselectie bestaat in totaal uit 28 spelers. Het Nederlands elftal speelt zaterdag 16 november eerst tegen Noord-Ierland. Plaats van...
Lees verder

Meld je aan voor bezoek aan training Nederlands elftal
Het Nederlands elftal opent dinsdag 12 november de deuren voor de Oranjesupporters. Op de KNVB Campus in Zeist werkt het team die dag een training af op veld 1 in voorbereiding op de belangrijke EK-kwalificatiewedstrijden tegen Noord-Ierland en Estland. De training is open en is dus toegankelijk voor het publiek. De supporters krijgen zo een unieke mogelijkheid om onze internationals van dichtbij...
Lees verder

Mohamed Ihattaren kiest voor Oranje
Goed nieuws voor het Nederlandse voetbal: Mohamed Ihattaren, de talentvolle jeugdspeler van PSV, heeft na overleg met zijn familie, de KNVB en zijn club, besloten voor Nederland uit te (blijven) komen. Ihattaren nam het besluit weloverwogen: "Ik heb er lang over nagedacht en heb ook veel met mijn familie overlegd. Uiteindelijk zijn we tot de beslissing gekomen om voor het Nederlands elftal...
Lees verder

Twee debutanten in Oranjeselectie
AZ-spelers Calvin Stengs en Myron Boadu zijn door bondscoach Ronald Koeman opgenomen in de 25 man sterke Oranjeselectie voor de EK-kwalificatieduels met Noord-Ierland en Estland. Voor de twintigjarige Stengs, die ook al op de voorlopige lijst stond, is het zijn eerste uitverkiezing voor het Nederlands elftal. Dat laatste geldt ook voor Myron Boadu (18), maar in tegenstelling tot zijn clubgenoot...
Lees verder

Koeman roept Bizot op als vervanger van Vermeer
Bondscoach Ronald Koeman heeft AZ-keeper Marco Bizot toegevoegd aan de selectie van het Nederlands elftal. Bizot neemt de plaats in van Kenneth Vermeer. De doelman van Feyenoord liep gisteren een blessure op in het competitieduel van zijn club met RKC Waalwijk. Het Nederlands elftal speelt zaterdag 16 november eerst tegen Noord-Ierland. Plaats van handeling is een uitverkocht Windsor Park in...
Lees verder

Tien feiten over Noord-Ierland - Nederland
Vanavond speelt het Nederlands elftal de lastige uitinterland tegen Noord-Ierland. We blikken vooruit op het treffen aan de hand van tien feiten. Het wordt de achtste ontmoeting met de Noord-Ieren. Van de zeven eerdere wedstrijden won Oranje er vier, werd er twee keer gelijkgespeeld en wonnen de Noord-Ieren één keer. In vier van de zeven wedstrijden hield Oranje de nul. De laatste keer dat het...
Lees verder