Doorgaan naar hoofdcontent

Gemeente Vlissingen stelt vacature(s) open

de Duurzame Wereld
Gemeente Vlissingen stelt vacature(s) open
Gemeente Vlissingen stelt vacature(s) open Begin februari 2022 staan de volgende vacatures open: Beleidsmedewerker Energietransitie & Klimaatadaptatie Beleidsmedewerker Groen, ecologie en Flora & Fauna Lid commissie bezwaarschriften Projectleider Ruimtelijke Ontwikkeling Leden Rekenkamer Zie de pagina Vacatures voor de...
Lees verder

Duurzame energie voor gemeentehuis door solar carports
Duurzame energie voor gemeentehuis door solar carports Gemeente Weststellingwerf gaat solar carports plaatsen op het parkeerterrein van het gemeentehuis in Wolvega. De solar carports gaan duurzame energie opwekken voor het gemeentehuis. Het kan anders: huisnummerregistratie Kijkend naar het huidige sociaaleconomische
Lees verder

Nieuwbouw GP Groot infrarealisatie: pand met een circulair verhaal
Nieuwbouw GP Groot infrarealisatie: pand met een circulair verhaal GP Groot infrarealisatie en de technische dienst zijn verhuisd van de Hoogeweg in Heiloo naar Alkmaar. Het pand waar het bedrijf in 1928 neerstreek wordt verlaten en ingeruild voor een […] Panasonic breidt aanbod CO₂-koelmachines uit met 4PK-variant
Lees verder

USG Industrial Utilities gebruikt groene windenergie van Eneco op Chemelot
USG Industrial Utilities gebruikt groene windenergie van Eneco op Chemelot USG Industrial Utilities (USG) en Eneco werken samen in het verder verduurzamen van het energieverbruik van industrieterrein Chemelot in Geleen. Vanaf januari 2022 ontvangt USG jaarlijks zo'n 350 GWh aan duurzame windenergie afkomstig van Windpark Fryslân. Een
Lees verder

OG (OrangeGas) en Snam4Mobility ontwikkelen duurzaam tankstation in Paderborn
OG (OrangeGas) en Snam4Mobility ontwikkelen duurzaam tankstation in Paderborn Martine Huizinga nieuwe voorzitter Vereniging Friese Woningcorporaties Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Duurzaam verhaal Mariëlle: 'Een groen dak heeft zoveel voordelen'
Duurzaam verhaal Mariëlle: 'Een groen dak heeft zoveel voordelen' 09 februari 2022 Wat is er mooier dan uitzicht op een groene daktuin? Uitzicht op heel veel groene daktuinen! Dankzij een buurtinitiatief van Mariëlle van Warmerdam vergroenen tientallen schuurdaken van de Floraronde en de Zwanenbloembocht. Dat is goed nieuws voor de buurt én voor het
Lees verder

Woerden verduurzaamt vijf gemeentelijke gebouwen
Woerden verduurzaamt vijf gemeentelijke gebouwen Gemeente Woerden gaat opnieuw vijf van haar gebouwen duurzamer maken. Het gaat om dorpshuis Harmelen, scoutinggebouw De Jeugdhof in Harmelen, de werktuigenberging (stadserf) aan de Waardsedijk, aula 't Spijck in Harmelen en de aula aan de Meeuwenlaan. Het uiteindelijke...
Lees verder

Webinar Herbruikbare verzendverpakkingen
Webinar Herbruikbare verzendverpakkingen Provincie Utrecht koploper circulaire economie Van 7 tm 12 februari is het de Week van de Circulaire Economie in Nederland. Er vinden door het hele land ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Provincie ondersteunt initiatief Hyperconnected Europe
Provincie ondersteunt initiatief Hyperconnected Europe Antwoorden op Kamervragen over sluiting naftakraker op Chemelot Minister Adriaansens (EZK) geeft antwoord op vragen over het artikel 'Sabic overweegt sluiting naftakraker op Chemelot'. De Tweede Kamerleden Erkens en Van Strien (VVD) hebben de vragen gesteld.
Lees verder