Doorgaan naar hoofdcontent

Cambridge Dutch Market @CambridgeDutchMarket

 


 
Cambridge Dutch Market @CambridgeDutchMarket
  
NLBC.FR: La Rentrée
The Netherlands Business Council France is happy to announce the networking event "La Rentrée" to mark the start of a new season after the summer break. On Thursday ...
  
Wunderbare watertorens: Wasserturm Lokstedt
Ik heb weer een spreekbeurt over een wunderbare watertoren voor je! Vandaag bekijken we de Wasserturm Lokstedt, mijn favoriete watertoren in Hamburg. (Heb jij geen favoriete watertoren dan?!) De basics…
  
North Surrey Klaverjas Club
The Dutch North Surrey Klaverjas Club meets once a month at St. Matthews Roman Catholic Church, 16079-88th Avenue, Surrey, BC, in the Fire Site Room. (Click here for map.) The cost is $5 per person per month, and includes coffee, tea, cookies and snacks. Join the club on the last Wednesday of the month from 11:30 am to 4 pm. If you would like to join, contact Thea van Vliet at 604-560-1250 for registration Ann Verbaan at [email protected] for travel directions; or…
  
Kronkelpad: Pulp-Fiction
Kronkelpad: Pulp-Fiction

Whop whop whop…. Of eigenlijk meer Whrrrrwhrrrrwhrrrrwhrrrrwhrrrrwhrrrr. Het onbeschrijfbare geluid zwelt aan. Tussen de bomen in het bos zie ik de witte buik van een helikopter over de toppen scheren. Het is heet, al dagenlang. Ik maak een ochtendwandeling, mijn gebruikelijke ronde op de gebruikelijke tijd. Half acht, meestal is het fris. Luna dartelt dan...

Het bericht Kronkelpad: Pulp-Fiction verscheen eerst op Saudades de Portugal.

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder