Doorgaan naar hoofdcontent

Caminho Português: a Casa da Fernanda

 
Caminho Português: a Casa da Fernanda
Casa da Fernanda

Vorige keer verhaalde ik je over de warme contacten met de Portugezen onderweg naar Santiago de Compostela. Deze keer vertel ik over een bijzondere Portugese familie, die wij in ons hart hebben gesloten en bij wie Nel en ik vaak mochten verblijven en bij wie we ook altijd weer welkom zijn, Fernanda en Jacinto uit...

Het bericht Caminho Português: a Casa da Fernanda verscheen eerst op Saudades de Portugal.Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Nederlandse School Auckland
De eerste zaterdag lesdag van onze hybride klas zit erop. Naast cito lees en spelling toetsen was er nog even tijd om te sjoelen en te lachen om de Nederlandse spreekwoorden en gezegdes. Tot woensdag 3 augustus online. Spreuk van vandaag was" Alles is moeilijk voordat het makkelijk wordt".Foto's uit het bericht van Nederlandse School Auckland


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.