Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch drinks - Happy Hour in DC

 


 
Dutch drinks - Happy Hour in DC
Please join us - the Netherland America Foundation, DC Dutch, the Netherlands Embassy, the Netherlands America Chamber of Commerce for the Washington Metro Area, BrettonWoodsNL, and the Baltimore-Rotterdam Sister City Committee for a Happy Hour in DC!
  
Recept: Caipirão
Caipirão

Met dit recept heb je binnen no time een zomers gevoel te pakken! In Nederland loop je de laatste jaren steeds vaker tegen de caipirinha aan: een Braziliaanse cocktail gebaseerd op de sterke drank cachaça. Deze cocktail heeft inmiddels vele varianten waarbij de cachaça wordt vervangen door andere dranken. In Portugal kom je, gezien de relatie met Brazilië, de caipirinha natuurlijk...

Het bericht Recept: Caipirão verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Vraagje over deze takken aan Noorse huizen: hebben die een speciale betekenis, anders dan decoratie? Weet jij het?
  
Een update over SIAL Paris 2022
De voedingsmiddelen en -technologiebeurs SIAL Paris is een bron van inspiratie voor de wereldwijde foodbusiness en een plek waar samenwerking tot stand komt tussen de verschillende spelers.
  
Mexico Health Summit
This hybrid high-level event will take place from August 30 to September 2, 2022, bringing together business and political leaders to talk about the most relevant topics in the industry, as well as ...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder