Doorgaan naar hoofdcontent

Indonesië zet in op boosterprik voor volwassenen

 
Indonesië zet in op boosterprik voor volwassenen


Begin juli 2022 kondigden de Indonesische autoriteiten strengere maatregelen aan in verband met het stijgende aantal Covid-19-gevallen in het land. Die maatregelen treden met ingang van 17 juli dit jaar in werking. Wat kun je vanaf 17 juli verwachten?


Reizen naar Indonesië

Reis je vanuit Nederland of een ander land naar Indonesië? De huidige maatregelen blijven van kracht. Welke die zijn, lees je in het volgende artikel: Reizen naar Indonesië ten tijde van corona


Reizen in Indonesië 

Reis je in Indonesië over land, over zee of door de lucht? Hou rekening met het volgende: 

 • Volledig gevaccineerd + boosterprik? Geen PCR-/antigeentest nodig.
 • Volledig gevaccineerd zonder boosterprik? Verplichte PCR-test/antigeentest.
 • 1 x gevaccineerd? Verplichte PCR-test.
Voor de volledige reisvoorwaarden, lees het volgende artikel: Reizen in Indonesië ten tijde van corona


Toegang tot publieke ruimten

Om publieke ruimten te mogen betreden, dienen bezoekers volledig gevaccineerd te zijn én een boosterprik *) te hebben gehad. Onder publieke ruimten vallen o.a.: 

 • kantoorgebouwen;
 • fabrieken;
 • openbare parken;
 • toeristische attracties;
 • restaurants;
 • cafés;
 • malls (overdekte winkelcentra;
*) De volgende groepen zijn uitgezonderd van deze maatregel:
 • kinderen onder de 18 jaar oud;
 • mensen die door een onderliggende aandoening of andere reden niet zijn gevaccineerd. Zij dienen in het bezit te zijn van een doktersverklaring waarin staat dat hij/zij (nog) niet kan worden gevaccineerd tegen Covid-19. 


Mondkapje

De autoriteiten roepen mensen op ook in de buitenlucht een mondkapje te blijven dragen. Eerder werd bekendgemaakt dat het niet meer verplicht is om een mondkapje te dragen in publieke buitenruimten. Vanwege het stijgende aantal Covid-19-gevallen, ziet de Indonesische regering daar nu van af. Netherlands-America Association of the Delaware Valley - NAADV @netherlandsamerica
Save de date!Save de date!eepurl.comDear Members, Friends, We hope you all enjoying this summer. Since we are not quite out to the woods yet we are organizing outdoor and zoom activities. We also need your feedback on a few items: Confirmed Thursday July 28 8:00 PM (zoom) Annual Meeting Saturday August 6 2:00 - 5:00 PM Pool Party Satu...


Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
StrandbeestenCes sculptures prennent vie grâce au ventWatch video on Facebook.com


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.