Doorgaan naar hoofdcontent

#62 Spaanse Zomers zijn....

 


 
#62 Spaanse Zomers zijn....
  
Alentejo: Perfect Portugal
Alentejo: Perfect Portugal

Kijk een dikke anderhalve minuut mee naar wat deze zuidelijk gelegen regio allemaal te bieden heeft. De uitgestrekte binnenlanden, de prachtige kustlijn, de charmante dorpjes, de mooie natuur. Wat maakt de Alentejo nou zo speciaal? Naast alle pracht die er te vinden is, heeft het vooral te maken met de relaxte en ontspannen (ietwat slaperige)...

Het bericht Alentejo: Perfect Portugal verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Melanzane ripiene al forno
Vorige week heb ik, samen met mijn dochter, weer genoten van een heerlijk weekje Italië. Wat was het fijn om weer op ons geliefde plekje te zijn. Een week van luieren, lekker eten en drinken en vooral van volop genieten. En dan ben je weer thuis en wil je toch dat Italiaanse sfeertje nog even […]
  
Materiële schade aan Costa Blanca door weerfenomeen 'reventón caliente'
Het weerfenomeen 'reventón caliente' waarvoor de provincie Alicante zaterdag al werd gewaarschuwd door de Spaanse weerdienst heeft een plotselinge temperatuursverhoging to 40 graden om drie uur 's nachts veroorzaakt aan de Costa Blanca Zuid.
  
Door haai gedode dolfijn in Galicië wekt verbazing onder experts
Net voor de kust van de Rías Baixas in Galicië verscheen op zaterdag een dode dolfijn. Het dier vertoonde duidelijke tekenen van gebeten te zijn. Experts dachten aanvankelijk aan orka's, die de laatste tijd voor onrust zorgen in het gebied.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder