Doorgaan naar hoofdcontent

Concertgebouw orchest in Lugano

 


 
Concertgebouw orchest in Lugano
De Engelsman is artistiek leider van het Zweeds Radio Symfonieorkest (sinds 2007) en eredirigent van het Mahler Chamber Orchestra. Sinds 2018 is hij ook artistiek leider van het Anima Mundi Festival in Pisa. Van 2016 tot 2019 stond hij aan het hoofd van het Orchestre de Paris. Daniel Harding is regelmatig te gast bij de Wiener Philharmoniker, de Staatskapelle Dresden, de Berliner Philharmoniker, het Gewandhausorchester Leipzig, het Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks en het London Sy...
  
The Dutch Market Ltd. Chatham @dutchmarket
CHEESE SALE!!! Now through August 20. 30% of all MILD and SPICED gouda wedges* *Sizes 1/4 wheel and up
  
The Netherland Club of New York @TheNetherlandClubOfNewYork
FEEST! 2022 - Early Bird tickets sold out
  
Fornalutx de mooiste stad van de Balearen

In de vallei van Sóller, in het hart van de Sierra de Tramontana op Mallorca, en aan de voet van

Het bericht Fornalutx de mooiste stad van de Balearen verscheen voor het eerst op Kijkopspanje.nl.
  
Lekkere Restaurants in Lissabon

Op vakantie naar Portugal? Daar hoort heerlijk eten bij! Afgelopen april hebben we fijn wat tijd doorgebracht in de regio Lisboa en in de hoofdstad Lissabon heb ik wederom een aantal smakelijke adresjes gevonden! Niet in de Michelinsterren categorie, dat blijft niet echt mijn ding, maar gewoon lekker en betaalbaar. Dus vandaag weer wat smakelijke...

Het bericht Lekkere Restaurants in Lissabon verscheen eerst op Saudades de Portugal.

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder