Doorgaan naar hoofdcontent

Holland House Mexico @HollandHouseMX

 


 
Holland House Mexico @HollandHouseMX
Aquatech Mexico event is getting closer! We would like to invite you to join the leading event for water and wastewater processing. Great space to establish profitable business relationships, exchange ideas and learn about all the opportunities in the region for water industry technology.
  
Polignano a Mare: tussen de witte schoonheid, hoge kliffen en jetset
Polignano a Mare: waar moet je zijn?

Beeld je eens in: hoge kliffen met daarop uiteraard spierwitte huizen die je dankzij het felle zonlicht met je ogen laten knijpen. Op de achtergrond hoor je spelende kinderen, mauwende katten, klinkende glazen en altijd is ergens wel Volare van Domenico Modugno te horen. Welkom in Polignano a Mare, dé badplaats voor de yuppende jetset. […]

Het artikel Polignano a Mare: tussen de witte schoonheid, hoge kliffen en jetset verscheen eerder op Dit is Italië.

  
WAPA: Europese appeloogst plust 1%, perenoogst 20% hoger dan vorig jaar
Tijdens Prognosfruit in Belgrado zijn de jaarlijkse oogstprognoses voor de appelen- en perenteelt bekendgemaakt.
  
Kring Nederlands Bedrijfsleven in Barcelona @KringNederlandsBedrijfsleveninBarcelona
  
Dit zijn de meest merkwaardige overtredingen van de verkeersregels in Spanje
Te hard rijden, onder invloed zijn van alcohol of rijden zonder gordel… we weten allemaal dat het verboden en strafbaar is. Om veilig te rijden in Spanje is het nuttig om de verkeersregels te kennen. Een aantal regels is verrassend!
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder