Doorgaan naar hoofdcontent

Kroegentocht Zürich

 


 
Kroegentocht Zürich
Heb je altijd al willen weten hoe je zelf een heerlijke cocktail maakt?
  
North Shore Dutch Coffee Club
Please call for location For more information, please contact Jan Jansen at [email protected] or 778-279-5265
  
Mission Dutch Coffee Club
Location: Mission White Spot, 32555 London Ave, Mission. For more information, please contact Jette Warman, [email protected]
  
Saudades dos Açores: Maritiem Leven op Terceira
Maritiem Leven op Terceira

Deze keer wil ik aandacht besteden aan het maritieme leven op Terceira. Maritiem, wanneer je deze term in een encyclopedie opzoekt zie je een aantal betekenissen; aan zee gelegen, betreffende de zeevaart, het zeewezen, betreffende alles en wat met zee te maken heeft. Dus watersport, zeevaart, de Marine, vissersboten, allerlei soorten schepen en tot slot...

Het bericht Saudades dos Açores: Maritiem Leven op Terceira verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Embassy of the Netherlands in Finland @netherlandsembassyhelsinki
⛵️ Blog van Anna Noord die met haar partner Wietze een lange zeilreis maakt in Noord-Europa. Afgelopen maand waren zij op Åland, een eiland tussen Finland en Zweden. Daar spraken zij de Honorair Consul van Nederland, Jan-Erik Rask, die directeur is van de plaatselijke Kamer van Koophandel. ZeilNoord | SY Anna Caroline Lees hier de blog
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder