Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging in Finland @NViF80

 


 
Nederlandse Vereniging in Finland @NViF80
Beste allemaal, De zomervakantie ligt alweer achter ons, dus hoog tijd om elkaar weer te ontmoeten in Gloria. Op zaterdag 3 september om 15.00 is er familie café in multicultureel centrum Gloria (Matarankatu 6 A 1, 40100 Jyväskylä). Iedereen van jong tot oud is van harte welkom, met en zonder kinderen. Laat wel even weten of je komt, zodat we...
  
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
En mocht je eens in de buurt van Nesbyen zijn en wat tijd over hebben: doe dan deze korte wandeling door het plaatsje https://ut.no/turforslag/1111041Foto's uit het bericht van Vereniging Nederland-Noorwegen
  
ALT – Stazione del Gusto – sterren pitstop langs de autosnelweg in Abruzzo

Al bij vertrek kijken we uit naar de allereerste pitstop in Italië, voor een lekker sterke espresso bij de eerste Autogrill net over de grens. In Abruzzo ontdekten we deze zomer een driesterrenversie van de Autogrill: ALT – Stazione del Gusto, van chef Niko Romito. Perfect voor een pitstop maar eigenlijk ook al van zichzelf …

The post ALT – Stazione del Gusto – sterren pitstop langs de autosnelweg in Abruzzo first appeared on Ciao tutti - ontdekkingsblog door Italië.
  
Madeira Island
Madeira Island

In een kleine twintig minuten krijg je een aardig beeld van het eiland. Wat heeft het te bieden, wat valt er te zien en te doen. Uiteraard staat Madeira garant voor veel groen/natuur. Maar er zijn ook volop leuke plaatsjes om te bezoeken en plekken om te bezichtigen. Daarnaast ligt de hoofdstad Funchal prachtig en...

Het bericht Madeira Island verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Weinlese (druivenplukken) in Stammersdorf
Weinlese (druivenplukken) in Stammersdorf/Strebersdorf oktober De traditionele Weinlese (druivenplukken) in Stammersdorf wordt ook dit jaar weer georganiseerd door Albert Pappenheim. Ze zal plaatsvinden in de 2e helft van oktober. Geïnteresseerden worden verzocht om zich voor eind september bij Albert te melden.…
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder