Doorgaan naar hoofdcontent

Panoramisch Palmela

 


 
Panoramisch Palmela
Palmela

Zo'n 40 kilometer onder Lissabon, in het district Setúbal, vind je Palmela. Prachtig gelegen in één van de uitlopers van het gebergte Serra da Arrábida. Tegen een heuvel, met als kers op de taart het kasteel dat bovenop die heuvel prijkt. In de 12de eeuw werd Palmela op de Moren heroverd door de eerste koning...

Het bericht Panoramisch Palmela verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Een nieuwe emigratiegolf?

Korte geschiedenis van de Nederlandse emigratie. Wie zijn je voorgegaan?

The post Een nieuwe emigratiegolf? appeared first on Grenzenloos.

  
DBRT Zug Stierenmarkt
Chamerstrasse 56A, 6300 Zug
  
De beste Algarve fietsroutes
Het gevarieerde landschap van de Algarve leent zich uitstekend voor fietsen en natuurlijk het perfecte weer het hele jaar door. De Algarve is een geweldige bestemming voor wie van fietsen houdt en de uitgestrekte landschappen en kustlandschappen wil zien. De beste tijd om te fietsen is tussen september en juni, want in de zomermaanden kan […]
  
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
Today is Ukraine's Independence Day and marks six months since the Russian invasion. Together with international partners like the UK, the Netherlands stands with Ukraine and its people as they continue to defend their country and independence.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder